Oferta

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą: 

11 POKRYCIA DACHOWE

Decyzja czym ma być pokryty   dach dla wielu stanowi poważny problem. Niekiedy zależy to od uwarunkowań związanych z kosztami, innym razem od konstrukcji domu i jego projektu. Dlatego tez aby sprostać Państwa oczekiwaniom oferujemy Państwu bogatą gamę pokryć dachowych:

 

1 OKNA DACHOWE

Przy wyborze okien dachowych powinniśmy kierować się ich funkcjonalnością, odpowiednim doświetleniem pomieszczeń,wygodą otwierania, łatwością mycia, solidnością i trwałością.

1RYNNY

Dobranie rynien i rur spustowych o odpowiedniej przepustowości jest ważnym elementem funkcjonowania dachu.Również materiał z którego są wykonane musi być odporny na urazy mechaniczne i promienie słoneczne, dlatego też oferujemy Państwu rynny najlepszych producentów.

 

KOMINKOMINY

Liderem w produkcji ceramicznych systemów kominowych w Polsce i na świecie jest firma Schiedel, która jest jednym z naszych głównych partnerów.

torba1FOLIE DACHOWE

Folie dachowe stosuje się do ochrony konstrukcji dachu oraz jego izolacji termicznej przed wiatrem i wilgocią. Przepuszczają one parę wodną, dlatego też często nazywa się je paroprzepuszczalnymi. Stosujemy tu folie nisko- i wysokoparoprzepuszczalne w zależności od tego czy będziemy mieli ocieplone poddasze czy też nie.

 

1DOCIEPLENIE DACHU

Adaptując poddasze do celów użytkowych musimy pamiętać o wykonaniu właściwej izolacji termicznej dachu. Materiałem izolacyjnym może być wełna mineralna, szklana lub inne tworzywo, które znajdą Państwo również w naszej ofercie.

lunatykAKCESORIA DACHOWE

Akcesoria do dachów są szczególnym elementem prawidłowego funkcjonowania dachu jak i wizytówką każdego dachu od zewnątrz.

 

1BRAMY - OGRODZENIA           

W swej ofercie posiadamy również pełen asortyment bram garażowych posesyjnych, siatek i paneli ogrodzeniowych. Naszymi głównymi dostawcami są znane na całym świecie firmy Betafence, Wiśniowski. Głównymi zaletami produktów tych firm są długotrwałe użytkowanie, kompletność systemu, szybki montaż oraz stabilność.

1ODWODNIENIA LINOWE-DOŚWIETLACZE

Zewnętrzne odwonienia liniowe odgrywają dużą rolę w miejscach publicznych jak również na terenach prywatnych. Ułożenie odpowiedniego systemu odwadniającego zwiększa nie tylko bezpieczeństwo, ale również poprawia estetykę otoczenia.